LOGO

Bergens Schakklub - Resultater fra 2016



Onsdagshurtigsjakk (28/12 2016)

Se resultater hos Turneringsservice.

Bergen Grand Prix (11-13/11 2016)

Se ogs resultater hos Turneringsservice.

Gruppe A
PlNavnGPn-Eloi-EloKlubb12345PoengMonrad-1MonradBergern-Prestasjon
FM Sondre MerkesvikM
2109
2148
Bergens +07  +02  +03  +06  =05
4.5
12.5
14.5
13.00
 2301 (+19)
FM Vegar Koi GandrudM
2252
2283
Hønefoss +10  -01  +04  +08  +06
4.0
12.0
13.5
9.00
 2108 ( -4)
Oleksandr KalininM
2060
Munich CC 1836 =06  +04  -01  =07  +10
3.0
12.0
13.5
6.75
 1905 (+1905)
Afras Mansoor1
1786
1881
Søråshøgda +08  -03  -02  +11  +07
3.0
11.0
12.5
5.50
 1970 (+25)
WFM Anita Grønnestad1
1928
1968
Bergens =WO  +11  -06  +09  =01
3.0
10.5
10.5
5.75
 1951 ( +2)
Roar E. Nakken1
1825
1960
Aalesunds =03  +09  +05  -01  -02
2.5
14.5
16.5
6.50
 2015 (+17)
Olav Otterlei1
1766
Bergens -01  +12  =08  =03  -04
2.0
12.5
13.0
3.00
 1801 ( +3)
Hanna B Kyrkjebø1
1918
1951
Stavanger -04  +10  =07  -02  =09
2.0
11.0
12.5
3.50
 1803 (-18)
Marte B Kyrkjebø1
1890
1936
Stavanger =11  -06  +12  -05  =08
2.0
9.0
9.5
2.25
 1716 (-27)
10 
Håkon Abeland Myrheim1
1681
1853
Sandnes -02  -08  =11  +13  -03
1.5
10.5
11.0
1.25
 1690 ( -4)
11 
Shazil Khan Shehzad1
1649
1801
Sandnes =09  -05  =10  -04  =13
1.5
9.5
10.0
2.00
 1602 ( -7)
12 
Trond Jacobsen1
1621
1693
1911 =WO  -07  -09    
0.5
4.0
4.0
0.00
 1414 ( -7)
13 
Odd H Birkestrand1
1473
1631
Masfjorden       -10  =11
0.5
3.0
3.0
0.75
 1466 ( +0)


Gruppe B
PlNavnGPn-Eloi-EloKlubb12345PoengMonrad-1MonradBergern-Prestasjon
Anders Ljones3
1385
1584
Stavanger +08  +07  =02  +05  +09
4.5
13.5
16.0
13.75
 1862 (+41)
Kasher Shehzad3
1607
1733
Sandnes +06  +15  =01  +04  +03
4.5
13.5
15.0
12.75
 1771 (+11)
Svein Dale2
1610
1758
1911 =04  +16  =05  +06  -02
3.0
13.5
15.0
7.50
 1381 (-14)
Bjørn Lie3
1270
1535
Caissa =03  +14  +09  -02  =08
3.0
13.0
15.0
7.50
 1633 (+34)
Liam Jansson Rønnestad3
1454
1557
Søråshøgda +11  =12  =03  -01  +13
3.0
11.5
13.5
6.50
 1474 ( +5)
Niran-Jan Murugesh3
1324
Sotra -02  +13  +12  -03  +11
3.0
11.5
13.5
6.00
 1522 (+41)
Lars Ziegler3
1418
1608
Bergens +17  -01  =11  +12  =10
3.0
11.0
12.0
5.25
 1352 ( -7)
Vidar Andreassen2
1595
1736
Stjernen -01  +18  +15  =11  =04
3.0
11.0
12.0
5.00
 1288 (-57)
Aslak Jonvik3
1402
1477
Folgefonn =12  +10  -04  +14  -01
2.5
12.0
14.0
5.50
 1400 ( +0)
10 
Øyvind Andreas Sandø3
1164
Bergens =14  -09  =13  +17  =07
2.5
9.5
10.5
4.50
 1382 (+78)
11 
Olav Brattetveit3
1072
1276
Bergens -05  +17  =07  =08  -06
2.0
12.0
13.0
4.00
 1329 (+27)
12 
Oddvar Solli2
1593
1789
Voss =09  =05  -06  -07  +18
2.0
11.5
12.5
3.75
 1226 (-28)
13 
Ingrid Jørdre Kvamme3
1353
1388
Bergens =WO  -06  =10  +15  -05
2.0
10.0
10.0
2.75
 1258 (-12)
14 
Eirik Aarnes2
1592
1722
Bergens =10  -04  +16  -09  =15
2.0
9.5
11.0
3.50
 1160 (-68)
15 
Lisbeth Haugsvær3
1438
1654
Masfjorden +18  -02  -08  -13  =14
1.5
11.5
12.5
2.00
 1255 (-14)
16 
Haldor Tveit3
889
Folgefonn =WO  -03  -14  -18  +17
1.5
7.0
7.0
1.00
 1120 (+66)
17 
Ariza Hina3
1214
1424
Søråshøgda -07  -11  +18  -10  -16
1.0
9.0
10.0
1.00
 0845 (-53)
18 
Thomas Sekkingstad3
886
Sotra -15  -08  -17  +16  -12
1.0
8.0
9.0
1.50
 1105 ( +3)


Gruppe C
PlNavnGPn-Eloi-EloKlubb12345PoengMonrad-1MonradBergern-Prestasjon
Shjalg Ole Næss5
830
1588
Masfjorden +14  +12  =05  +02  +06
4.5
13.5
15.5
13.75
 1051 (+47)
Jonas Bringsvor Nilsen5
753
1426
Søråshøgda +17  +04  +11  -01  +03
4.0
14.0
16.0
11.50
 0916 (+50)
Andreas Virkesdal Jonsterhaug5
844
1309
Bergens =08  +09  +10  +05  -02
3.5
12.5
15.0
9.75
 0834 ( -1)
Snorri Vikanes Bjarnason5
Bergens +07  -02  =09  +20  +10
3.5
12.0
13.5
8.25
 0792 (+792)
Monica Lauvik Fjeldstad5
763
Sotra +19  +21  =01  -03  +08
3.5
12.0
13.0
7.25
 0771 ( +2)
Roy Andre B Bogevåg5
558
Masfjorden =WO  +15  +20  +16  -01
3.5
10.0
10.0
5.50
 0766 (+52)
Arve Nils Hansen5
903
Bergens -04  +17  -08  +21  +16
3.0
10.0
11.0
5.00
 0644 (-17)
Eirik Haugstvedt5
512
Bergens =03  -11  +07  +12  -05
2.5
12.5
15.0
7.25
 0778 (+60)
Gard Rye Høyforsslett5
767
Bergens =11  -03  =04  +18  =12
2.5
12.0
14.0
6.25
 0706 (-13)
10 
Olai Dyrhaug Eriksen5
Bergens =15  +13  -03  +11  -04
2.5
12.0
14.0
6.00
 0631 (+631)
11 
Ole Rasmussen5
Bergens =09  +08  -02  -10  +19
2.5
11.5
13.0
5.25
 0597 (+597)
12 
Sander Glesnes5
788
1260
Sotra +18  -01  +21  -08  =09
2.5
11.5
12.5
4.25
 0624 (-25)
13 
Magnus Varøy5
Bergens =WO  -10  -15  +22  +20
2.5
6.5
6.5
2.00
 0336 (+336)
14 
Areeb Mansoor5
564
1064
Søråshøgda -01  +18  -16  =19  =15
2.0
10.5
12.0
3.75
 0522 ( -7)
15 
Jonas Kleppe Borlaug5
591
Sotra =10  -06  +13    =14
2.0
10.5
10.5
4.75
 0522 (-10)
16 
Anton Krogstad Hystad5
712
Søråshøgda -21  +19  +14  -06  -07
2.0
10.0
11.0
3.50
 0496 (-31)
17 
Patrick Hareide5
Sotra -02  -07  -18  +WO  +22
2.0
9.5
9.5
0.50
 0323 (+323)
18 
Anila Hina5
Søråshøgda -12  -14  +17  -09  +21
2.0
9.0
10.0
3.00
 0515 (+515)
19 
Emilija Vlku5
Bergens -05  -16  +22  =14  -11
1.5
10.0
10.5
1.50
 0322 (+322)
20 
Anna Ovidia Young5
Sotra =WO  +22  -06  -04  -13
1.5
10.0
10.0
0.50
 0161 (+161)
21 
Kristjan R. Vinogradov5
Bergens +16  -05  -12  -07  -18
1.0
11.0
13.0
2.00
 0496 (+496)
22 
Viktoria Varøy5
Bergens =WO  -20  -19  -13  -17
0.5
7.5
7.5
0.00
 -0115 ( -0)

Tematurnering i Mottatt Dronninggambit (2/11 2016)

Turneringen ble spilt med tidshandicap.
Se ogs resultater hos Turneringsservice.

PlNavnn-Eloi-EloKlubb12345PoengMonrad-1MonradBergern-Prestasjon
FM Benjamin Haldorsen
2262
2281
Bergens +11  +03  +02  +05  +06
5.0
13.5
15.5
15.50
 1929 ( +0)
Ole Rasmussen
700
Bergens +04  +12  -01  +10  +07
4.0
12.5
14.5
9.50
 1970 (+1270)
WFM Anita Grønnestad
1928
1968
Bergens +09  -01  +08  +07  +05
4.0
12.0
14.0
9.00
 1855 ( +0)
Stig Børje Larsen
1712
1854
Bergens -02  +11  +09  =06  +08
3.5
10.5
12.5
7.25
 1300 ( +0)
Vebjørn Selbekk
1878
2001
Moss +12  +10  +07  -01  -03
3.0
13.0
15.0
6.00
 1845 ( +0)
Alena Ayzenberg
1643
1868
Bergens +08  -07  +10  =04  -01
2.5
12.5
14.5
5.75
 1669 ( +0)
Eirik Sandal
2025
2080
SK 96 +13  +06  -05  -03  -02
2.0
13.5
14.5
3.50
 1308 ( +0)
Thomas Ødegård
700
 -06  +14  -03  +11  -04
2.0
12.0
12.0
2.00
 1424 ( +0)
Ariza Hina
1214
1403
Søråshøgda -03  +13  -04  +12  -10
2.0
11.5
12.5
3.00
 1337 ( +0)
10 
Tor Gunnar Nordnes
1648
1782
Sotra +14  -05  -06  -02  +09
2.0
11.5
11.5
2.00
 1155 ( +0)
11 
Jørgen Aarstad
1500
Sotra -01  -04  +13  -08  +14
2.0
11.5
11.5
1.00
 1153 (-347)
12 
Henrik Iversen
1006
Søråshøgda -05  -02  +14  -09  +13
2.0
10.0
10.0
1.00
 0977 ( +0)
13 
Jonas Bringsvor Nilsen
753
1397
Søråshøgda -07  -09  -11  +14  -12
1.0
8.0
8.0
0.00
 1049 ( +0)
14 
Karl Gjølsjø
700
 -10  -08  -12  -13  -11
0.0
8.0
9.0
0.00
 0721 ( +0)
15 
FM Petter Stigar
2259
2244
SK 96         
0.0
0.0
0.0
0.00
 0000 ( -0)
15 
Stig K. Martinsen
2145
2175
Bergens         
0.0
0.0
0.0
0.00
 0000 ( -0)
15 
Eirik Aarnes
1592
1722
Bergens         
0.0
0.0
0.0
0.00
 0000 ( -0)
15 
Hafsteinn Agustsson
1759
Bergens         
0.0
0.0
0.0
0.00
 0000 ( -0)

Onsdagshurtigsjakk (26/10 2016)

Se ogs resultater hos Turneringsservice.

Gruppe A
PlNavnKln-Eloi-EloKlubb1234PoengMonrad-1MonradBergern-Prestasjon
IM Kjetil StokkeM
2363
2360
Bergens +13  +06  +03  +04
4,0
8,0
9,0
9,00
 2203 ( +0)
Håvard SkøienM
2080
2146
Bergens =12  +05  +08  +06
3,5
6,5
8,0
7,25
 1969 ( +0)
Vebjørn Selbekk1
1878
2001
Moss +10  +15  -01  +07
3,0
8,0
9,0
5,00
 1973 ( +0)
WFM Anita Grønnestad1
1928
1968
Bergens +09  +14  +11  -01
3,0
7,5
8,5
4,50
 1996 ( +0)
Eirik Aarnes2
1592
1722
Bergens =11  -02  +14  +13
2,5
6,0
7,0
2,75
 1802 (+31)
Jon Gunnar Tufta1
1766
1830
Bergens +08  -01  +15  -02
2,0
9,5
10,5
3,00
 1915 ( +0)
Glenn Andersen3
1279
1736
Bergens -15  +10  +09  -03
2,0
7,0
8,0
4,00
 1767 ( +0)
Lars Ziegler3
1418
1608
Bergens -06  +13  -02  +11
2,0
7,0
8,0
2,50
 1826 ( +0)
Stig Børje Larsen2
1712
1854
Bergens -04  +WO  -07  +14
2,0
6,0
6,0
1,00
 1385 ( +0)
Lars Bjarne Marøy2
1680
1677
Sotra -03  -07  +WO  +15
2,0
6,0
6,0
1,00
 1527 (-18)
11 
Jonas H Rasmussen1
1816
1813
Bergens =05  +12  -04  -08
1,5
7,5
9,0
2,75
 1587 ( +0)
12 
Hafsteinn Agustsson1
1759
Bergens =02  -11  -13  +WO
1,5
6,0
6,0
1,75
 1573 ( +0)
13 
Alena Ayzenberg2
1643
1868
Bergens -01  -08  +12  -05
1,0
8,5
10,0
1,50
 1590 ( +0)
14 
Niran-Jan Murugesh3
1324
1542
Sotra +WO  -04  -05  -09
1,0
7,5
7,5
0,00
 1344 ( +2)
15 
Afras Mansoor1
1801
1728
Søråshøgda +07  -03  -06  -10
1,0
7,0
9,0
2,00
 1457 ( +0)


Gruppe B
PlNavnKln-Eloi-EloKlubb1234PoengMonrad-1MonradBergern-Prestasjon
Ariza Hina4
1197
1370
Søråshøgda +08  +10  +04  +05
4,0
8,0
10,0
10,00
 1377 ( +0)
Jørgen Aarstad4
Sotra +14  +16  +03  +07
4,0
6,0
7,0
7,00
 1299 (+1299)
Magnus Myhre5
 +11  +13  -02  +09
3,0
8,0
9,5
5,50
 1212 (+1212)
Henrik Iversen5
970
Søråshøgda +15  +07  -01  +08
3,0
8,0
9,0
5,00
 1087 ( +0)
Øivind Svae4
1194
Bergens +18  +09  +11  -01
3,0
8,0
9,0
5,00
 1134 (-15)
Gard Rye Høyforsslett5
767
Bergens -07  +15  +14  +17
3,0
4,0
5,0
3,00
 0902 ( +0)
Ole Rasmussen5
Bergens +06  -04  +16  -02
2,0
10,0
11,0
4,00
 0927 (+927)
Roar Fløtre5
Bergens -01  +17  +12  -04
2,0
9,0
10,0
3,00
 0906 (+906)
Snorri Vikanes Bjarnason5
Bergens +12  -05  +10  -03
2,0
8,0
10,0
4,00
 1032 (+1032)
10 
Harold Pou5
 +17  -01  -09  +15
2,0
7,0
8,0
2,00
 0837 (+837)
10 
Andreas Jonsterhaug5
844
1309
Bergens -03  +19  -05  +16
2,0
7,0
8,0
2,00
 0909 ( +0)
12 
Thomas Sekkingstad5
886
Sotra -09  +18  -08  +14
2,0
5,0
6,0
2,00
 0854 ( +0)
13 
Arve Nils Hansen5
903
Bergens +19  -03  -18  =20
1,5
5,0
5,5
1,25
 0626 ( +0)
14 
Sander Glesnes5
788
1260
Sotra -02  +20  -06  -12
1,0
9,0
9,5
0,50
 0642 ( +0)
15 
Eirik Haugstvedt5
Bergens -04  -06  +20  -10
1,0
8,0
8,5
0,50
 0548 (+548)
15 
Werner Pedersen5
Bergens +20  -02  -07  -11
1,0
8,0
8,5
0,50
 0672 (+672)
17 
Eliseo Cuellar5
 -10  -08  +19  -06
1,0
7,0
8,0
1,00
 0574 (+574)
18 
Karl Gjølsjø5
 -05  -12  +13  -19
1,0
6,5
7,5
1,50
 0692 (+692)
19 
Harald Lexander5
 -13  -11  -17  +18
1,0
4,5
5,5
1,00
 0560 (+560)
20 
Thomas Ødegård5
 -16  -14  -15  =13
0,5
3,5
4,5
0,75
 0391 (+391)

Onsdagshurtigsjakk (28/9 2016)

Se ogs resultater hos Turneringsservice.

Gruppe A
PlNavnKln-Eloi-EloKlubb1234PoengMonrad-1MonradBergern-Prestasjon
FM Benjamin HaldorsenM
2249
2294
Bergens +08  +07  =02  +04
3.5
8.0
10.0
8.25
 2369 ( +0)
IM Kjetil StokkeM
2363
2357
Bergens +11  +09  =01  +05
3.5
8.0
9.0
7.25
 2196 ( +0)
WFM Anita Grønnestad1
1928
1968
Bergens +06  +10  -04  +07
3.0
7.0
8.5
6.00
 2042 ( +0)
CM Abdulla M MuhsenM
2129
2194
Bergens =05  +11  +03  -01
2.5
9.0
10.0
5.25
 1979 ( +0)
Lars Bjarne Marøy2
1680
1677
Sotra =04  +14  +08  -02
2.5
8.0
8.0
3.25
 1943 (+46)
Geir O. Aagedal2
1512
1742
Bergens -03  +12  =10  +11
2.5
5.5
6.5
2.75
 1973 ( +0)
Sigve Hølleland1
1998
2052
Masfjorden +13  -01  +09  -03
2.0
8.5
9.5
3.00
 1888 ( +0)
Alena Ayzenberg2
1643
1868
Bergens -01  +13  -05  +10
2.0
7.5
8.5
2.50
 1816 ( +0)
Afras Mansoor1
1801
1852
Søråshøgda +14  -02  -07  +12
2.0
6.5
6.5
1.00
 1949 ( +0)
10 
Hafsteinn Agustsson1
1759
Bergens +12  -03  =06  -08
1.5
7.5
8.5
2.25
 1720 ( +0)
11 
Stig Børje Larsen2
1712
1854
Bergens -02  -04  +14  -06
1.0
8.5
8.5
0.00
 1631 ( +0)
12 
Stig K. MartinsenM
2145
2175
Bergens -10  -06  +13  -09
1.0
6.0
7.0
1.00
 1469 ( +0)
13 
Jørgen Aarstad3
Sotra -07  -08  -12  +14
1.0
5.0
5.0
0.00
 1576 (+1576)
14 
Kjetil Myrlid Aasen3
Haukås -09  -05  -11  -13
0.0
5.5
6.5
0.00
 1292 (+1292)


Gruppe B
PlNavnKln-Eloi-EloKlubb1234PoengMonrad-1MonradBergern-Prestasjon
Gard Rye Høyforsslett5
780
Bergens +14  +05  +04  =02
3.5
9.5
10.5
8.75
 1269 ( +0)
Ariza Hina4
1197
1387
Søråshøgda +11  +06  +07  =01
3.5
8.0
10.0
8.25
 1166 ( +0)
Remi Stockman5
 =08  +17  +09  +07
3.5
6.0
6.5
5.50
 1102 (+1102)
Harold Pou5
 +17  +09  -01  +08
3.0
7.5
8.0
4.50
 0918 (+918)
Paul Sigve Amundsen4
1119
1384
Bergens +18  -01  +12  +10
3.0
7.5
7.5
4.00
 0920 (-27)
Andreas Jonsterhaug5
804
1309
Bergens =15  -02  +14  +13
2.5
6.0
7.0
3.00
 0793 ( -1)
Werner Pedersen5
Bergens +16  +10  -02  -03
2.0
9.0
10.0
3.00
 0944 (+944)
Fredrik Aasen5
Haukås =03  +15  =13  -04
2.0
8.0
9.0
3.50
 0787 (+787)
Daniel Straume Beadle5
836
Fana +13  -04  -03  +15
2.0
8.0
9.0
2.50
 0787 (-13)
10 
Snorri Vikanes Bjarnason5
Bergens SKU +12  -07  +11  -05
2.0
7.0
9.0
4.00
 0939 (+939)
11 
Ole Rasmussen5
Bergens -02  +16  -10  +17
2.0
6.5
7.0
1.50
 0793 (+793)
12 
Arve Nils Hansen5
903
Bergens -10  +14  -05  +16
2.0
6.0
7.0
2.00
 0774 ( +0)
13 
Joakim Aasen5
Haukås -09  +18  =08  -06
1.5
6.5
6.5
1.00
 0591 (+591)
14 
Martin Seilen Nilsen5
Haukås -01  -12  -06  +18
1.0
8.0
8.0
0.00
 0500 (+500)
15 
Bjørn Erlend Tangen5
Bergens =06  -08  =17  -09
1.0
6.5
7.0
1.50
 0538 (+538)
16 
Nikolai Brandtun5
Haukås -07  -11  +18  -12
1.0
6.0
6.0
0.00
 0538 (+538)
17 
Kjeld-Håkon Langeland Nilsen5
Haukås -04  -03  =15  -11
0.5
8.5
9.5
0.50
 0501 (+501)
18 
Eliseo Cuellar5
 -05  -13  -16  -14
0.0
5.5
6.5
0.00
 0286 (+286)

Hstturneringen (fra 6/9 2016)

Se ogs Turneringsservice.

Klasse Mester + 1

Dato:6/920/9 4/1018/101/1115/11 29/11
Nr. Navn Kl E-post Telefon Rating 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Sum  Kval  Plass
  1  Stig B. Larsen I - Telefon 1712 ½  6 1  2 3  1 0  4 5  ½ 4  0 2  ½   3
  2  Vebjrn Selbekk M E-post Telefon 1878 0  5 1  0 ½  6 1  3 4  0 3  1 ½  1 3   4
  3  Hafsteinn Agustsson I E-post Telefon (1759) 0  4 5  0 0  1 2  0 0  6 0  2 6  1 1   6
  4  FM Sondre Merkesvik M E-post Telefon 2096 3  1 6  1 1  5 1  1 1  2 1  1 5  1 7   1
  5  FM Per Manne M E-post Telefon 2081 2  1 1  3 4  0 6  1 ½  1 1  6 0  4   2
  6  Jonas H. Rasmussen I E-post Telefon 1788 1  ½ 0  4 2  ½ 0  5 3  1 5  0 0  3 2   5

Klasse 2 + 3

Dato:6/920/9 4/1018/101/1115/11 29/11
Nr. Navn Kl E-post Telefon Rating 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Sum  Kval  Plass
  1  Odd Christoffersen II E-post Telefon 1580 0  8 0  2 3  0 0  4 5  0 x  6 7  1 1   7
  2  Jarle Solli II E-post Telefon 1477 1  7 1  1 ½  8 0  3 4  0 0  5 6  x 5
  3  Stian Instefjord II E-post Telefon 1697 x  6 7  0 1  1 2  1 ½  8 0  4 5  0 6
  4  Mikael Takle II E-post - 1559 1  5 6(1) 0  7 1  1 1  2 3  1 ½  8   1
  5  Atle Sviland II E-post Telefon 1615 4  0 8  0 (1)6 7  0 1  1 2  1 1  3 3   4
  6  Jostein Srhus III E-post Telefon 1377 3  x (0)4 5(0) 8(0) x  7 1  x x  2      
  7  Jonatan Ekelund Time II E-post Telefon 1607 2  0 1  3 4  1 1  5 6  x 8  1 0  1 4   2
  8  Eirik Aarnes II E-post - 1592 1  1 1  5 2  ½ (1)6 3  ½ 0  7 4  ½   3

Klasse 4 + 5

Dato:6/920/9 4/1018/101/1115/11 29/11
Nr. Navn Kl E-post Telefon Rating 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Sum  Kval  Plass
  1  yvind Andreas Sand IV E-post - 1164 ½  8 1  2 3  1 ½  4 5  1 0  6 7  ½   3
  2  Arve Nils Hansen V E-post - 903 1  7 1  0 0  8 0  3 4  0 1  5 6  ½ 6
  3  Kristian Olsen V E-post Telefon 950 0  6 7  1 0  1 2  1 0  8 1  4 5  0 3   5
  4  yvind Grneng V E-post -   1  5 6  0 0  7 1  ½ 1  2 3  0 0  8 7
  5  Bjrn Erlend Tangen V E-post -   4  0 8  0 0  6 7  0 0  1 2  0 1  3 1   8
  6  Sondre Vatnedalen V E-post Telefon   3  1 1  4 5  1 8  1 0  7 1  1 ½  2   1
  7  Andreas V. Jonsterhaug V E-post - 804 2  0 0  3 4  1 1  5 6  1 8  ½ ½  1 4   4
  8  ivind A. Svae IV E-post - 1194 1  ½ 1  5 2  1 0  6 3  1 ½  7 4  1 5   2

Onsdagshurtigsjakk (31/8 2016)

Se ogs resultater hos Turneringsservice.

Gruppe A
PlNavnKln-Eloi-EloKlubb1234PoengMonrad-1MonradBergern-Prestasjon
CM Abdulla M MuhsenM
2129
2194
Bergens +12  +08  +03  =02
3.5
8.5
10.0
8.25
 2114 ( +0)
Roger Sætre1
1781
1827
Bergens +17  +10  +13  =01
3.5
7.0
8.0
6.25
 1997 ( +0)
WFM Anita Grønnestad1
1928
1968
Bergens +18  +04  -01  +07
3.0
8.5
8.5
5.00
 2035 ( +0)
Håvard SkøienM
2080
2146
Bergens +09  -03  +10  +12
3.0
7.0
8.5
5.50
 1851 ( +0)
Sondre MerkesvikM
2096
Bergens -07  +15  +08  +09
3.0
6.0
7.0
5.00
 1854 ( +0)
Jon Gunnar Tufta1
1766
1830
Bergens +15  =07  -09  +14
2.5
5.5
6.5
3.50
 1620 ( +0)
Lars Bjarne Marøy2
1680
1677
Sotra +05  =06  =12  -03
2.0
8.5
10.0
5.00
 1845 (+29)
Jørgen Aarstad3
Sotra +11  -01  -05  +16
2.0
8.5
9.5
3.00
 1812 (+1812)
Sigve Dyrhovden2
1602
1850
 -04  +18  +06  -05
2.0
8.5
8.5
2.50
 1855 ( +0)
10 
Geir O. Aagedal2
1512
1742
Bergens +16  -02  -04  +13
2.0
8.0
9.0
2.50
 1695 ( +0)
11 
Øyvin Strand1
1831
1882
Bergens -08  -13  +18  +15
2.0
4.5
4.5
1.00
 1642 ( +0)
12 
Eirik Aarnes2
1592
1722
Bergens -01  +14  =07  -04
1.5
8.5
10.0
2.50
 1710 (+17)
13 
Afras Mansoor2
1726
1728
Søråshøgda =14  +11  -02  -10
1.5
7.5
9.0
2.75
 1519 ( +0)
14 
Nicholas Sunde3
1301
1515
Søråshøgda =13  -12  +16  -06
1.5
5.5
6.5
1.75
 1482 ( +0)
15 
Kjetil Myrlid Aasen3
Haukås -06  -05  +17  -11
1.0
7.5
8.5
1.00
 1550 (+1550)
16 
Øivind Svae3
1194
Bergens -10  +17  -14  -08
1.0
5.5
6.5
1.00
 1283 (+30)
17 
Glenn Andersen3
1279
1736
Bergens -02  -16  -15  +18
1.0
5.5
5.5
0.00
 1308 ( +0)
18 
Liam Jansson Rønnestad3
1480
1653
Søråshøgda -03  -09  -11  -17
0.0
7.0
8.0
0.00
 1260 ( +0)


Gruppe B
PlNavnKln-Eloi-EloKlubb1234PoengMonrad-1MonradBergern-Prestasjon
Andreas Virkesdal Jonsterhaug5
Hordvik +06  +07  +02  +05
4.0
7.0
9.0
9.00
 1326 (+1326)
Arve Nils Hansen5
903
Bergens +09  +03  -01  +06
3.0
9.0
10.0
6.00
 1150 ( +0)
Ariza Hina4
1155
1370
Søråshøgda +05  -02  +04  +07
3.0
8.0
10.0
7.00
 1187 ( +0)
Magnus Myhre5
 +WO  +08  -03  +10
3.0
6.0
6.0
3.00
 1101 (+1101)
Joakim Aasen5
Haukås -03  +09  +08  -01
2.0
9.0
10.0
3.00
 1030 (+1030)
Martin Seilen Nilsen5
Haukås -01  +11  +09  -02
2.0
8.0
9.0
2.00
 0828 (+828)
Torbjørn Krogstad Hystad5
944
1413
Søråshøgda +11  -01  +10  -03
2.0
8.0
9.0
2.00
 0924 ( +0)
Paul Sigve Amundsen4
1119
1384
Bergens +10  -04  -05  +11
2.0
6.0
7.0
2.00
 0837 (-38)
Nikolai Brandtun5
Haukås -02  -05  -06  +WO
1.0
7.0
7.0
0.00
 0520 (+520)
Fredrik Aasen5
Haukås -08  +WO  -07  -04
1.0
7.0
7.0
0.00
 0654 (+654)
11 
Ole Rasmussen5
Bergens -07  -06  +WO  -08
1.0
6.0
6.0
0.00
 0563 (+563)

NM i cafesjakk (5/8 2016)

Se ogs turneringens hjemmesider.

Gruppe A
PlNavnKln-Eloi-EloKlubb123456PoengMonrad-1MonradBergern-Prestasjon
Ole Johan ValakerA
2174
2183
Søråshøgda +37  +13  +10  +27  +03  =02
5,5
21,0
23,5
21,00
 2332 ( +0)
FM Halvard HagesætherA
2231
2250
Sevland +49  +32  =09  +08  +07  =01
5,0
22,0
24,0
19,00
 2123 ( +0)
Nils Erik Moe-NilssenA
2065
2126
SK 96 +47  +11  +12  +18  -01  +06
5,0
21,5
23,5
18,00
 2245 ( +0)
Stig K. MartinsenA
2145
2168
Bergens +31  +16  -06  +25  +11  +12
5,0
19,5
22,5
18,00
 2071 ( +0)
FM Thor Geir HarestadA
2200
2211
Randaberg +54  +46  -07  +15  +26  +10
5,0
17,5
19,0
14,50
 2099 ( +0)
FM Kjell Arne MorkA
2269
2293
SK 96 +33  +40  +04  =07  +09  -03
4,5
22,0
24,5
17,25
 2138 ( +0)
Kristian SørensenA
2080
2130
Sotra +34  +36  +05  =06  -02  +19
4,5
21,0
23,5
16,25
 2154 ( +0)
Tor Kristian LarsenA
1921
2042
Bergens +39  =18  +17  -02  +35  +20
4,5
18,0
20,5
13,75
 2044 ( +0)
Ole Emil FrisvoldA
2087
2168
Bergens +43  +38  =02  +35  -06  +17
4,5
18,0
20,5
13,50
 2073 ( +0)
10 
FM Sondre MerkesvikA
2172
2228
Bergens +28  +25  -01  +14  +27  -05
4,0
20,5
23,5
13,00
 2066 ( +0)
11 
Jonas H RasmussenA
1746
1805
Bergens +50  -03  +46  +28  -04  +25
4,0
18,0
20,0
10,00
 1874 ( +0)
12 
Øyvind RiisemA
2116
2154
Sotra +55  +41  -03  +48  +21  -04
4,0
18,0
19,5
9,50
 1934 ( +0)
13 
Håvard HolderA
1800
 +51  -01  +54  -26  +28  +23
4,0
17,0
18,5
10,00
 1870 ( +0)
14 
Helge GundersenA
2131
2144
Masfjorden -17  +39  +43  -10  +44  +27
4,0
15,5
17,5
10,00
 1815 ( +0)
15 
Jørgen AarstadA
Sotra -36  +57  +44  -05  +29  +30
4,0
15,5
17,0
9,50
 1692 (+1692)
16 
Ramona GrotleA
1411
1632
Sotra +52  -04  -25  +55  +42  +26
4,0
15,5
17,0
9,00
 1892 ( +0)
17 
Afras MansoorA
1614
1671
Søråshøgda +14  =20  -08  +22  +18  -09
3,5
20,0
23,5
12,75
 1999 ( +0)
18 
WFM Anita GrønnestadA
1928
1968
Bergens +21  =08  +20  -03  -17  +38
3,5
20,0
22,5
11,75
 1895 ( +0)
19 
Trond A HolmgrenA
1748
 +22  +26  -27  +24  =23  -07
3,5
18,0
21,0
11,75
 1919 (+1919)
20 
Jørgen HoelA
1897
1959
Follo +45  =17  -18  +41  +34  -08
3,5
17,0
19,0
9,25
 1801 ( +0)
21 
Tor Gunnar NordnesA
1648
1782
Sotra -18  +60  =41  +38  -12  +35
3,5
15,0
15,0
6,25
 1887 ( +0)
22 
Stig Børje LarsenA
1690
1828
Bergens -19  +53  =38  -17  +40  +36
3,5
14,5
16,5
8,25
 1825 ( +0)
23 
Øyvin StrandA
1849
1882
Bergens +58  -35  +47  +40  =19  -13
3,5
14,5
15,5
7,25
 1751 ( +0)
24 
Arn Tore HaugsdalA
1907
2020
Masfjorden -44  +29  +45  -19  =36  +39
3,5
13,5
15,5
8,75
 1660 ( +0)
25 
Morten L MadsenA
1700
1816
Sotra +30  -10  +16  -04  +45  -11
3,0
20,0
22,0
9,00
 1712 ( +0)
26 
Tore TjensvollA
1850
1962
 +29  -19  +30  +13  -05  -16
3,0
19,5
22,5
10,00
 1672 ( +0)
27 
Karl Andre SkareA
1800
2147
 +60  +44  +19  -01  -10  -14
3,0
19,0
19,0
5,50
 1847 ( +0)
28 
Alena AyzenbergA
1643
1868
Elefantene -10  +37  +42  -11  -13  +44
3,0
17,0
19,0
7,00
 1737 ( +0)
29 
Magnus Hals MeyerA
1407
1602
Tromsø -26  -24  +50  +51  -15  +48
3,0
14,5
16,5
6,00
 1618 ( +0)
30 
Martin SimonsenA
1300
 -25  +59  -26  +58  +31  -15
3,0
14,0
15,0
5,00
 1569 ( +0)
31 
Per OhnstadA
1546
1790
Sotra -04  -55  +60  +37  -30  +53
3,0
14,0
14,0
4,50
 1563 ( +0)
32 
Torben KallesøeA
1300
 +42  -02  -48  -45  +58  +47
3,0
13,5
14,5
5,50
 1639 ( +0)
33 
Tom EriksenA
1585
Sotra -06  -58  -37  +52  +46  +45
3,0
13,0
14,0
6,00
 1659 ( +0)
34 
Tom Andre SivertsenA
1471
Sotra -07  -54  +59  +56  -20  +51
3,0
13,0
14,0
4,50
 1641 ( +0)
35 
Tore BrekkeA
1838
2006
SK 96 =57  +23  +36  -09  -08  -21
2,5
18,5
20,0
6,75
 1691 ( +0)
36 
Lars Bjarne MarøyA
1680
1677
Sotra +15  -07  -35  +54  =24  -22
2,5
18,0
19,5
7,25
 1743 (+16)
37 
Henning BolstadA
1521
Bergens -01  -28  +33  -31  +54  =41
2,5
17,0
18,5
5,75
 1705 ( +0)
38 
Ole F. Kvamme
1886
2008
SK 96 +59  -09  =22  -21  +49  -18
2,5
17,0
18,0
4,75
 1647 ( +0)
39 
Eivind Riise HaugeA
1600
 -08  -14  +52  =49  +48  -24
2,5
16,0
18,0
5,00
 1747 ( +0)
40 
Roger SætreA
1711
1797
Bergens +48  -06  +55  -23  -22  =42
2,5
16,0
17,5
4,75
 1684 ( +0)
41 
Ole WoldsethA
2033
2086
Sotra +56  -12  =21  -20  =47  =37
2,5
15,5
17,0
5,50
 1671 ( +0)
42 
Jørund BerstadA
1674
1831
Førde -32  +50  -28  +43  -16  =40
2,5
15,0
17,0
5,75
 1423 ( +0)
43 
Henning EttrupA
1444
1690
Søråshøgda -09  +49  -14  -42  =50  +56
2,5
15,0
16,5
4,50
 1675 ( +0)
44 
Geir O. AagedalA
1512
1742
Bergens +24  -27  -15  +46  -14  -28
2,0
17,5
19,5
5,50
 1665 ( +0)
45 
Shaoul DeryA
 -20  +51  -24  +32  -25  -33
2,0
16,0
18,0
5,00
 1500 (+1500)
46 
Jose H. PoloA
 +53  -05  -11  -44  -33  +59
2,0
16,0
17,0
3,00
 1570 (+1570)
47 
Sigve DyrhovdenA
1602
1850
 -03  =56  -23  +57  =41  -32
2,0
15,5
17,0
3,50
 1565 ( +0)
48 
Håvard TrønnesA
 -40  +52  +32  -12  -39  -29
2,0
15,0
17,0
5,00
 1530 (+1530)
49 
Afshin AlikhaniA
1539
Sotra -02  -43  +53  =39  -38  =50
2,0
14,5
16,5
4,25
 1597 ( +0)
50 
Fritjof ØvrebøA
 -11  -42  -29  +60  =43  =49
2,0
14,0
14,0
2,25
 1373 (+1373)
51 
Sveinung ToftA
 -13  -45  +57  -29  +55  -34
2,0
13,5
15,0
3,00
 1361 (+1361)
52 
Øyvind NormannA
1800
 -16  -48  -39  -33  +60  +58
2,0
12,5
12,5
1,00
 1308 ( +0)
53 
Trond BirkelandA
1800
1923
 -46  -22  -49  +59  +56  -31
2,0
12,0
13,0
2,50
 1419 ( +0)
54 
Oddvar SolliA
1593
1789
Voss -05  +34  -13  -36  -37  =55
1,5
17,0
18,5
3,75
 1491 ( +0)
55 
Bård Fadnes
1435
1711
Sotra -12  +31  -40  -16  -51  =54
1,5
15,5
17,0
3,75
 1430 ( +0)
56 
Tore-Inge BratteteigA
1588
1710
Voss -41  =47  +58  -34  -53  -43
1,5
12,0
13,0
2,00
 1414 ( +0)
57 
Kolbein JorgensenA
 =35  -15  -51  -47  -59  +60
1,5
11,5
11,5
1,25
 1307 (+1307)
58 
Svein Atle HusA
 -23  +33  -56  -30  -32  -52
1,0
14,5
16,0
3,00
 1297 (+1297)
59 
Berge FrimanslundA
1332
1582
Sotra -38  -30  -34  -53  +57  -46
1,0
12,5
14,0
1,50
 1282 ( +0)
60 
Ørjan FlatsetA
 -27  -21  -31  -50  -52  -57
0,0
13,5
15,0
0,00
 1179 (+1179)


Gruppe B
PlNavnn-Eloi-EloKlubb123456PoengMonrad-1MonradBergern-Prestasjon
Henrik Iversen
937
Søråshøgda +24  +03  +16  +04  -02  +06
5,0
21,0
22,0
17,00
 1371 ( +0)
Lulseged Beyene
 +09  +20  +12  +05  +01  -03
5,0
20,5
22,5
17,50
 1318 (+1318)
Nicolas Hordnes
 +23  -01  +21  +12  +05  +02
5,0
19,0
21,0
16,00
 1262 (+1262)
Jan Otto Myrseth
 =10  +14  +17  -01  +09  +11
4,5
18,5
21,0
14,25
 1145 (+1145)
Kjetil Aasen
Haukås +26  +13  +06  -02  -03  +12
4,0
20,0
20,0
10,00
 1182 (+1182)
Ståle Nordås
 +11  +22  -05  +20  +13  -01
4,0
17,5
19,5
10,50
 1100 (+1100)
Frank Strømdal
 -12  -10  +19  +14  +21  +13
4,0
15,0
17,0
10,50
 1019 (+1019)
Scott Birnie
882
Sotra -20  -09  +25  +24  +18  +16
4,0
11,5
12,5
7,00
 0968 ( +0)
Ariza Hina
1095
1370
Søråshøgda -02  +08  =11  +16  -04  +17
3,5
19,5
22,0
10,75
 1144 ( +0)
10 
Kjetil Iversen
868
Søråshøgda =04  +07  +15  -13  -11  +22
3,5
18,0
20,0
11,25
 1033 ( +0)
11 
Carl Erik Markhus
 -06  +25  =09  +17  +10  -04
3,5
18,0
19,0
8,75
 1004 (+1004)
12 
Arve Nils Hansen
903
Bergens +07  +15  -02  -03  +22  -05
3,0
21,0
23,0
9,00
 1058 ( +0)
13 
Paul Sigve Amundsen
1119
1384
Bergens +21  -05  +23  +10  -06  -07
3,0
17,5
19,5
7,50
 0960 (-30)
14 
Eliseo Cuellar
 -15  -04  +18  -07  +24  +21
3,0
16,0
17,0
5,50
 0861 (+861)
15 
Ole Rasmussen
Bergens +14  -12  -10  -21  +23  +20
3,0
13,5
15,5
7,00
 0853 (+853)
16 
Nicholas Sunde
1228
1375
Søråshøgda =17  +19  -01  -09  +20  -08
2,5
17,5
19,5
5,75
 0865 ( +0)
17 
Ryan Batten
 =16  +18  -04  -11  +19  -09
2,5
16,5
19,0
6,25
 0948 (+948)
18 
Gard Rye Høyforsslett
780
Bergens =19  -17  -14  +26  -08  +25
2,5
13,0
13,0
2,25
 0717 ( +0)
19 
Roar Fløtre
Bergens =18  -16  -07  +25  -17  +24
2,5
12,5
13,5
3,25
 0783 (+783)
20 
Harold Pou
 +08  -02  +22  -06  -16  -15
2,0
18,5
20,5
6,00
 0891 (+891)
21 
Hilde Gundersen
 -13  +26  -03  +15  -07  -14
2,0
18,0
18,0
3,00
 0834 (+834)
22 
Øystein Halland
 +25  -06  -20  +23  -12  -10
2,0
14,5
15,5
3,00
 0717 (+717)
23 
Monica Lauvik Fjeldstad
763
Sotra -03  +24  -13  -22  -15  +26
2,0
14,0
14,0
1,00
 0730 ( +0)
24 
Frode Hauge
 -01  -23  +26  -08  -14  -19
1,0
16,5
16,5
0,00
 0538 (+538)
25 
Daniel Losvik
 -22  -11  -08  -19  +26  -18
1,0
14,5
14,5
0,00
 0528 (+528)
26 
Eirik Haugstvedt
645
Bergens -05  -21  -24  -18  -25  -23
0,0
11,5
12,5
0,00
 0370 ( +0)

Onsdagshurtigsjakk (29/6 2016)

Se ogs resultater hos Turneringsservice.

Gruppe A
PlNavnKln-Eloi-EloKlubb1234PoengMonrad-1MonradBergern-Prestasjon
IM Kjetil StokkeM
2365
2362
Bergens +10  +04  =02  +05
3.5
7.5
8.0
6.50
 2398 ( +0)
Ole Johan ValakerM
2174
Søråshøgda +06  +03  =01  =04
3.0
9.0
11.0
8.00
 2247 ( +0)
Tore Tjensvoll1
1863
1962
 +05  -02  +09  +07
3.0
6.5
7.5
4.50
 2176 ( +0)
Gudmund StenersenM
2110
2174
Vålerenga +08  -01  +07  =02
2.5
8.0
9.0
4.00
 2137 ( +0)
FM Daniel HersvikM
2116
2222
SK 96 -03  +06  +08  -01
2.0
8.5
9.5
3.00
 1968 ( +0)
Vebjørn Selbekk1
1878
2001
Moss -02  -05  +10  +08
2.0
6.0
6.5
1.50
 1976 ( +0)
Jørgen Hoel1
1897
1959
Follo =09  +10  -04  -03
1.5
6.5
7.0
1.00
 1805 ( +0)
Jon Gunnar Tufta1
1766
1830
Bergens -04  +09  -05  -06
1.0
6.5
7.5
1.00
 1769 ( +0)
Jonas H Rasmussen1
1746
1805
Bergens =07  -08  -03  =10
1.0
5.5
6.0
1.00
 1650 ( +0)
10 
Øyvin Strand1
1849
1873
Bergens -01  -07  -06  =09
0.5
7.0
8.0
0.50
 1635 ( +0)


Gruppe B
PlNavnKln-Eloi-EloKlubb1234PoengMonrad-1MonradBergern-Prestasjon
Tor Gunnar Nordnes2
1648
1782
Sotra =4  =2  +6  +3
3.0
8.5
9.5
6.75
 1683 ( +0)
Afras Mansoor2
1614
1671
Søråshøgda =5  =1  +7  +6
3.0
6.5
7.5
4.75
 1630 ( +0)
Stig Børje Larsen2
1690
1828
Bergens +7  +6  +4  -1
3.0
6.5
7.5
4.50
 1588 ( +0)
Jostein Sørhus3
1386
1613
Bergens =1  +5  -3  +8
2.5
8.5
8.5
4.00
 1704 ( +0)
Jørgen Aarstad3
Sotra =2  -4  +8  +7
2.5
6.5
6.5
2.50
 1551 (+1551)
Liam Jansson Rønnestad3
1270
Søråshøgda +8  -3  -1  -2
1.0
9.0
9.0
0.00
 1440 ( +0)
Glenn Andersen3
1279
1736
Bergens -3  +8  -2  -5
1.0
8.5
8.5
0.00
 1415 ( +0)
Odd Christoffersen2
1580
1753
Bergens -6  -7  -5  -4
0.0
6.0
7.0
0.00
 0971 ( +0)


Gruppe C
PlNavnKln-Eloi-EloKlubb1234PoengMonrad-1MonradBergern-Prestasjon
Arve Nils Hansen5
926
Bergens +08  +07  +02  +03
4.0
7.5
8.5
8.50
 1301 (+54)
Roar Fløtre5
Bergens +09  +06  -01  +05
3.0
8.0
9.0
5.00
 0960 (+960)
Carl Markus5
 =04  +08  +07  -01
2.5
8.5
9.5
4.25
 0948 (+948)
Øyvind Grøneng5
Bergens =03  +10  -05  +06
2.5
6.5
6.5
3.25
 0820 (+820)
Thomas Sekkingstad5
847
Sotra -06  +09  +04  -02
2.0
7.5
8.5
3.50
 0768 ( +0)
Ole Rasmussen5
Bergens +05  -02  +10  -04
2.0
7.5
7.5
2.00
 0753 (+753)
Ariza Hina4
1031
1328
Søråshøgda +10  -01  -03  +08
2.0
7.5
7.5
1.00
 0731 ( +0)
Harald Pou5
 -01  -03  +09  -07
1.0
8.5
9.5
1.00
 0668 (+668)
Areeb Mansoor5
543
1036
Søråshøgda -02  -05  -08  +10
1.0
6.0
6.0
0.00
 0522 ( -3)
10 
Werner Pedersen5
Bergens -07  -04  -06  -09
0.0
6.5
7.5
0.00
 0386 (+386)

Sommerlyn (22/6 2016)

Se ogs resultater hos Turneringsservice.

Gruppe A
PlNavnKln-Eloi-EloKlubb123456789PoengBergern-Prestasjon
IM Kjetil StokkeM
2365
2362
Bergens +06  +10  +09  +03  +07  +05  +08  +04  +02
9.0
36.00
 2259 ( +0)
FM Benjamin HaldorsenM
2210
2260
Bergens +03  +07  +05  +08  +04  +09  +06  +10  -01
8.0
28.00
 2227 ( +0)
Stig K. MartinsenM
2210
2206
Bergens -02  +06  +10  -01  +09  +07  +05  +08  =04
6.5
19.00
 2042 ( +0)
Sigve HøllelandM
2070
2081
Masfjorden +07  =05  -08  +09  -02  +06  +10  -01  =03
5.0
15.75
 1935 ( +0)
Jon Gunnar Tufta1
1766
1830
Bergens +08  =04  -02  =06  +10  -01  -03  -07  +09
4.0
10.50
 1883 ( +0)
Lars Bjarne Marøy2
1680
1677
Sotra -01  -03  =07  =05  +08  -04  -02  +09  +10
4.0
9.25
 1892 (+83)
Sigve Dyrhovden2
1602
1850
  -04  -02  =06  +10  -01  -03  -09  +05  -08
2.5
8.00
 1778 ( +0)
Hans-Henry Jacobsen2
1589
1701
Tromsø -05  -09  +04  -02  -06  -10  -01  -03  +07
2.0
7.50
 1725 ( +0)
Halvor Losnedahl2
  -10  +08  -01  -04  -03  -02  +07  -06  -05
2.0
4.50
 1712 (+1712)
10 
Jørgen Hoel1
1897
1959
Follo +09  -01  -03  -07  -05  +08  -04  -02  -06
2.0
4.00
 1691 ( +0)


Gruppe B
PlNavnKln-Eloi-EloKlubb123456789FCupseirePoengBergern-Prestasjon
Tom Andre Sivertsen3
1471
  -03  +07  +06  +04  +02  +09  +05  +08  +10  +02 +
8.0
30.00
 1166 ( +0)
Jørgen Aarstad3
Sotra +06  +04  +05  +09  -01  +08  +10  +03  +07  -01 -
8.0
29.00
 1094 (+1094)
Shjalg Ole Næss5
818
Masfjorden +01  +08  +10  -05  +07  +06  +04  -02  +09  
7.0
26.00
 1037 (+73)
Benjamin Pusic3
  +05  -02  +09  -01  +08  +10  -03  +07  +06  
6.0
16.00
 0929 (+929)
Arve Nils Hansen5
926
Bergens -04  +10  -02  +03  -09  +07  -01  -06  +08  
4.0
13.00
 0785 (-34)
Eivind Meier5
  -02  +09  -01  +08  +10  -03  -07  +05  -04  
4.0
9.00
 0778 (+778)
Heine Aa Tveranger5
548
Masfjorden +09  -01  -08  +10  -03  -05  +06  -04  -02  
3.0
6.00
 0722 (+142)
Roy Andre B Bogevåg5
531
Masfjorden +10  -03  +07  -06  -04  -02  +09  -01  -05  
3.0
5.00
 0723 ( +0)
Ole Rasmussen5
Bergens -07  -06  -04  -02  +05  -01  -08  +10  -03  
2.0
4.00
 0619 (+619)
10 
Bjørn Tangen5
  -08  -05  -03  -07  -06  -04  -02  -09  -01  
0.0
0.00
 0457 (+457)

Sommerlyn (15/6 2016)

Se ogs resultater hos Turneringsservice.

PlNavnKln-Eloi-EloKlubb12345678910111213PoengMonrad-2Monrad-1MonradBergeri-Prestasjon
IM Kjetil StokkeM
2365
2362
Bergens +10  +03  +08  +05  +07  -02  +06  +04  +12  +11  +09  +02  +02
12,0
74,0
76,0
76,0
66,00
 2413 (+5,00)
Håvard SkøienM
2080
2146
Bergens +05  +07  +12  +06  +04  +01  +11  +09  +10  -03  +08  -01  -01
10,0
80,0
82,0
82,0
48,00
 2194 (+18,80)
FM Benjamin HaldorsenM
2210
2260
Bergens +04  -01  +11  +09  +10  +12  +08  +05  +07  +02  +06    
10,0
58,0
58,0
58,0
46,00
 2308 (+10,80)
Jørgen Hoel1
1897
1959
Follo -03  +08  -05  +07  -02  +06  +12  -01  +11  +09  +10    
7,0
61,0
61,0
61,0
23,00
 1972 (+0,60)
Sigve Dyrhovden2
1609
1850
 -02  -06  +04  -01  +11  +09  +10  -03  +08  +12  -07    
6,0
62,0
62,0
62,0
19,00
 1884 (+0,80)
Jon Gunnar Tufta1
1766
1830
Bergens +08  +05  -07  -02  +12  -04  -01  +11  +09  +10  -03    
6,0
62,0
62,0
62,0
18,00
 1881 (+4,40)
Morten L Madsen2
1739
1848
Sotra +12  -02  +06  -04  -01  +11  +09  -10  -03  -08  +05    
5,0
63,0
63,0
63,0
17,00
 1883 (+1,00)
Øyvin Strand1
1849
1873
Bergens -06  -04  -01  +11  +09  +10  -03  +12  -05  +07  -02    
5,0
63,0
63,0
63,0
12,00
 1779 (-23,20)
Jostein Sørhus3
1386
1613
Bergens +11  +12  +10  -03  -08  -05  -07  -02  -06  -04  -01    
3,0
65,0
65,0
65,0
4,00
 1224 (-23,20)
10 
Arve Nils Hansen5
926
Bergens -01  -11  -09  +12  -03  -08  -05  +07  -02  -06  -04    
2,0
66,0
66,0
66,0
5,00
 1491 (-2,80)
11 
Roy Andre B Bogevåg5
531
Masfjorden -09  +10  -03  -08  -05  -07  -02  -06  -04  -01  +12    
2,0
66,0
66,0
66,0
2,00
 1458 (+0,00)
12 
Ole Rasmussen5
Bergens -07  -09  -02  -10  -06  -03  -04  -08  -01  -05  -11    
0,0
68,0
68,0
68,0
0,00
 0000 (+0,00)

Sommerlyn (8/6 2016)

Se ogs resultater hos Turneringsservice.

Gruppe A
PlNavnn-Eloi-EloKlubb12345678910PoengBergern-Prestasjon
IM Kjetil Stokke
2365
2364
Bergens +6  +5  +4  +2  -3  +6  +5  +4  -2  =3
7.5
30.00
 2184 ( +0)
Håvard Skøien
2080
2146
Bergens -5  +3  +6  -1  -4  -5  +3  +6  +1  +4
6.0
29.50
 2120 ( +0)
FM Benjamin Haldorsen
2210
2268
Bergens +4  -2  +5  =6  +1  +4  -2  +5  -6  =1
6.0
28.50
 2094 ( +0)
Stig K. Martinsen
2210
2162
Bergens -3  +6  -1  +5  +2  -3  +6  -1  +5  -2
5.0
17.00
 2022 ( +0)
Øyvin Strand
1849
1925
Bergens +2  -1  -3  -4  +6  +2  -1  -3  -4  -6
3.0
14.50
 1945 ( +0)
Sigve Dyrhovden
1609
1860
 -1  -4  -2  =3  -5  -1  -4  -2  +3  +5
2.5
12.00
 1949 ( +0)


Gruppe B
PlNavnn-Eloi-EloKlubb123456789PoengBergern-Prestasjon
Benjamin Puzic
 +9  =3  -W  +4  +5  +6  +8  +7  -2
6.5
20.50
 1479 (+1479)
Tom Andre Sivertsen
1471
 +4  -5  +6  +8  -7  -W  +9  +3  +1
6.0
23.50
 1422 ( +0)
Imad Ali Khan
1410
1434
Sotra -W  =1  +4  +5  =6  +8  +7  -2  +9
6.0
18.75
 1430 ( +0)
Jørgen Aarstad
Sotra -2  +9  -3  -1  -W  +5  +6  +8  +7
5.0
12.50
 1333 (+1333)
Nicholas Sunde
1190
1372
Søråshøgda +7  +2  +9  -3  -1  -4  -W  =6  =8
4.0
11.75
 1264 ( +0)
Liam Jansson Rønnestad
1270
1444
Søråshøgda +8  +7  -2  +9  =3  -1  -4  =5  -W
4.0
9.50
 1254 ( +0)
Øivind Svae
1194
Bergens -5  -6  +8  -W  +2  =9  -3  -1  -4
2.5
7.75
 1123 (-28)
Ole Rasmussen
Bergens -6  -W  -7  -2  +9  -3  -1  -4  =5
1.5
2.50
 1033 (+1033)
Arve Nils Hansen
926
Bergens -1  -4  -5  -6  -8  =7  -2  -W  -3
0.5
1.25
 0897 ( -6)

Sommerlyn (1/6 2016)

Se ogs resultater hos Turneringsservice.

PlNavnn-Eloi-EloKlubb123456789FCupseirePoengBergern-Prestasjon
IM Kjetil Stokke
2365
2354
Bergens +08  +07  +05  +06  +10  +09  +04  =02  +03  +02 +
8.5
32.25
 2107 ( +0)
FM Benjamin Haldorsen
2210
2254
Bergens +06  +10  +09  +04  +07  +03  +08  =01  +05  -01 -
8.5
32.25
 2034 ( +0)
CM Petter G Stokstad
2203
2239
Sotra +05  +06  +10  +09  +04  -02  +07  +08  -01  
7.0
21.00
 1889 ( +0)
Øyvin Strand
1849
1890
Bergens +10  +09  +07  -02  -03  +08  -01  +05  +06  
6.0
15.00
 1834 ( +0)
Tore Tjensvoll
1863
1962
 -03  +08  -01  +07  =06  +10  +09  -04  -02  
4.5
8.25
 1707 ( +0)
Tor Gunnar Nordnes
1648
1782
Sotra -02  -03  +08  -01  =05  +07  +10  +09  -04  
4.5
8.25
 1731 ( +0)
Sigve Dyrhovden
1609
1850
 +09  -01  -04  -05  -02  -06  -03  +10  +08  
3.0
3.00
 1610 ( +0)
Øivind Svae
1194
Bergens -01  -05  -06  +10  +09  -04  -02  -03  -07  
2.0
1.00
 1561 (+275)
Arve Nils Hansen
926
Bergens -07  -04  -02  -03  -08  -01  -05  -06  +10  
1.0
0.00
 1460 (+172)
10 
Ole Rasmussen
Bergens -04  -02  -03  -08  -01  -05  -06  -07  -09  
0.0
0.00
 1363 (+1363)

Onsdagshurtigsjakk (25/5 2016)

Se ogs resultater hos Turneringsservice.

PlNavnKln-Eloi-EloKlubb1234PoengMonrad-1MonradBergern-Prestasjon
IM Eirik T. GullaksenM
2344
2366
Bergens +12  +13  +07  +04
4.0
5.5
6.0
6.00
 2017 ( +0)
IM Kjetil StokkeM
2353
2354
Bergens +13  +05  =04  +08
3.5
7.0
7.5
6.25
 1956 ( +0)
Kjetil Aasen4
- -05  +10  +11  +09
3.0
6.0
7.0
4.50
 1552 (+1552)
FM Benjamin HaldorsenM
2200
2254
Bergens +11  +08  =02  -01
2.5
9.5
10.5
4.75
 1936 ( +0)
Stig Børje Larsen2
1715
1852
Bergens +03  -02  +06  =07
2.5
9.0
11.0
6.50
 1893 ( +0)
Jarle Solli3
1444
1734
Bergens +10  =07  -05  +11
2.5
6.0
7.0
3.50
 1567 ( +0)
Vebjørn Selbekk1
1878
2001
Moss +14  =06  -01  =05
2.0
9.0
9.0
2.50
 1655 ( +0)
Afras Mansoor2
1633
1710
Søråshøgda +09  -04  +14  -02
2.0
8.0
8.0
2.00
 1766 ( +0)
Sondre Vatnedalen5
Bergens -08  +12  +13  -03
2.0
6.0
6.5
1.50
 1394 (+1394)
10 
Werner Pedersen5
Bergens -06  -03  +12  =13
1.5
6.5
7.0
1.25
 1259 (+1259)
11 
Ariza Hina4
1069
1332
Søråshøgda -04  +14  -03  -06
1.0
8.0
8.0
0.00
 1385 ( +0)
12 
Terje Lie3
1458
1584
Bergens -01  -09  -10  +14
1.0
7.5
7.5
0.00
 1336 ( +0)
13 
Arve Nils Hansen5
933
Bergens -02  -01  -09  =10
0.5
9.5
11.0
0.75
 1501 (+108)
14 
Paul Sigve Amundsen4
1119
1384
Bergens -07  -11  -08  -12
0.0
5.0
6.0
0.00
 1109 ( +0)

Dugnadslyn (10/5 2016)

Se ogs resultater hos Turneringsservice.

PlNavnn-Eloi-EloKlubb1234567PoengBergern-Prestasjon
IM Eirik T. Gullaksen
2344
2366
Bergens +8  +6  +3  +2  +5  +7  +4
7.0
21.00
 1815 ( +0)
Jørgen Aarstad
Sotra =5  +4  +6  -1  -7  +8  +3
4.5
13.25
 1620 (+1620)
Lars Bjarne Marøy
1680
1677
Sotra +7  +8  -1  -5  +4  +6  -2
4.0
9.00
 1560 (-28)
Benjamin Puzic
 +6  -2  +7  +8  -3  +5  -1
4.0
8.50
 1575 (+1575)
Anders Madsen
 =2  +7  +8  +3  -1  -4  -6
3.5
8.75
 1531 (+1531)
Imad Ali Khan
1412
1508
Sotra -4  -1  -2  =7  +8  -3  +5
2.5
5.25
 1446 ( +0)
Arve Nils Hansen
926
Bergens -3  -5  -4  =6  +2  -1  -8
1.5
5.75
 1388 (+154)
Øyvind Andreas Sandø
1164
Bergens -1  -3  -5  -4  -6  -2  +7
1.0
1.50
 1275 (+111)

Dugnadslyn (3/5 2016)

Se ogs resultater hos Turneringsservice.

Gruppe A
PlNavnn-Eloi-EloKlubb123456789PoengBergern-Prestasjon
CM Abdulla M Muhsen
2129
2227
Bergens +06  +07  +08  +02  +09  +03  +10  +05  +04
9.0
36.00
 2084 ( +0)
Morten L Madsen
1739
1848
Sotra +07  +08  +09  -01  =03  +10  +05  +04  +06
7.5
25.00
 2000 ( +0)
WFM Anita Grønnestad
1909
1948
Bergens +04  +06  =07  +08  =02  -01  +09  +10  +05
7.0
24.00
 1928 ( +0)
Stig K. Martinsen
2190
2176
Bergens -03  +10  +05  -09  +06  +07  +08  -02  -01
5.0
14.50
 1720 ( +0)
Øyvin Strand
1852
1890
Bergens +10  +09  -04  =06  +07  +08  -02  -01  -03
4.5
10.00
 1714 ( +0)
Jon Gunnar Tufta
1766
1830
Bergens -01  -03  +10  =05  -04  +09  =07  +08  -02
4.0
9.00
 1681 ( +0)
Ramona Grotle
1411
1632
Sotra -02  -01  =03  -10  -05  -04  =06  +09  =08
2.5
8.75
 1597 ( +0)
Tom Eriksen
1599
Sotra +09  -02  -01  -03  +10  -05  -04  -06  =07
2.5
4.25
 1577 ( +0)
Glenn Andersen
1279
1736
Bergens -08  -05  -02  +04  -01  -06  -03  -07  +10
2.0
6.00
 1558 ( +0)
10 
Jafaar Muhsen
 -05  -04  -06  +07  -08  -02  -01  -03  -09
1.0
2.50
 1412 (+1412)


Gruppe B
PlNavnn-Eloi-EloKlubb1234567PoengBergern-Prestasjon
Jørgen Aarstad
Sotra +6  +3  -W  +5  +7  +2  +4
6.0
15.00
 1476 (+1476)
Benjamin Puzic
 +7  -W  +4  +6  +3  -1  +5
5.0
10.00
 1367 (+1367)
Morten Grimen
 -W  -1  -5  +7  -2  +4  +6
3.0
5.00
 1133 (+1133)
Anders Madsen
 +5  +7  -2  -W  +6  -3  -1
3.0
4.00
 1133 (+1133)
Arve Nils Hansen
933
Bergens -4  -6  +3  -1  -W  +7  -2
2.0
3.00
 1041 (+31)
Paul Sigve Amundsen
1102
1385
Bergens -1  +5  +7  -2  -4  -W  -3
2.0
2.00
 1013 (-20)
Fatimah Muhsen
 -2  -4  -6  -3  -1  -5  -W
0.0
0.00
 0790 (+790)

Onsdagshurtigsjakk (27/4 2016)

Se ogs resultater hos Turneringsservice.

Gruppe A
PlNavnKln-Eloi-EloKlubb1234PoengMonrad-1MonradBergern-Prestasjon
IM Kjetil StokkeM
2353
2354
Bergens +06  +09  +02  +04
4,0
7,5
9,0
9,00
 2196 ( +0)
Javier Perez GarciaM
2072
Bergens +10  +03  -01  +09
3,0
8,5
9,5
5,50
 2192 (+2192)
Tobias BigalkeM
2174
 +07  -02  +10  +05
3,0
7,0
8,0
5,00
 2051 (+2051)
Geir O. Aagedal3
1459
1706
Bergens +11  +08  =05  -01
2,5
8,0
9,0
4,00
 1788 ( +0)
Karstein Rye2
1600
Bergens =08  +06  =04  -03
2,0
7,5
9,5
4,25
 1685 (+1685)
Øyvind Normann1
1940
 -01  -05  +11  +10
2,0
7,0
8,0
2,00
 1818 (+1818)
Lars Bjarne Marøy2
1680
1677
Sotra -03  +11  =09  =08
2,0
6,5
7,5
2,75
 1633 ( -7)
Imad Ali Khan3
1412
1508
Sotra =05  -04  +12  =07
2,0
6,5
6,5
2,00
 1516 ( +0)
Stig Børje Larsen2
1715
1852
Bergens +12  -01  =07  -02
1,5
9,0
9,0
1,00
 1779 ( +0)
10 
Vebjørn Selbekk1
1878
2001
Moss -02  +12  -03  -06
1,0
8,0
8,0
0,00
 1632 ( +0)
11 
Jørgen Aarstad4
Sotra -04  -07  -06  +12
1,0
6,5
6,5
0,00
 1356 (+1356)
12 
Liam Jansson Rønnestad4
1240
1452
Søråshøgda -09  -10  -08  -11
0,0
4,5
5,5
0,00
 1190 ( +0)


Gruppe B
PlNavnKln-Eloi-EloKlubb1234PoengMonrad-1MonradBergern-Prestasjon
Anders Madsen5
 +09  +08  +07  +03
4,0
7,0
9,0
9,00
 1535 (+1535)
Øyvind Westre5
Bergens +13  +14  +08  +07
4,0
5,5
6,5
6,50
 1393 (+1393)
Benjamin Puzic5
 +15  +10  +05  -01
3,0
8,5
9,5
5,50
 1195 (+1195)
Øivind Svae5
Bergens +16  -07  +10  +12
3,0
5,5
6,5
4,50
 1161 (+1161)
Paul Sigve Amundsen4
1102
1385
Bergens +14  +12  -03  =06
2,5
7,0
8,0
3,75
 0987 (-18)
Gard Rye Høyforsslett5
780
Bergens -12  +15  +11  =05
2,5
6,0
7,0
4,25
 0960 (+48)
Sondre Vatnedalen5
Bergens +17  +04  -01  -02
2,0
11,0
12,0
4,00
 1211 (+1211)
Morten Grimen5
 +11  -01  -02  +13
2,0
10,0
11,5
3,50
 1194 (+1194)
Torbjørn Krogstad Hystad5
944
1413
Søråshøgda -01  -11  +16  +17
2,0
7,0
8,0
2,00
 1046 ( +0)
10 
Ivar Havnerås5
835
1621
Søråshøgda +WO  -03  -04  +15
2,0
7,0
7,0
1,00
 0838 ( +0)
11 
Roar Fløtre5
Bergens -08  +09  -06  +16
2,0
6,5
7,5
3,00
 0962 (+962)
12 
Maik Teichmller5
 +06  -05  =13  -04
1,5
8,0
9,5
3,25
 0895 (+895)
13 
Øyvind Grøneng5
Bergens -02  +WO  =12  -08
1,5
7,5
7,5
0,75
 0887 (+887)
14 
Øyvind A Høgetveit5
 -05  -02  -17  +WO
1,0
7,5
7,5
0,00
 0684 (+684)
14 
Ole Rasmussen5
Bergens -03  -06  +WO  -10
1,0
7,5
7,5
0,00
 0536 (+536)
16 
Arve Nils Hansen5
933
Bergens -04  +17  -09  -11
1,0
7,0
8,0
1,00
 0763 (-27)
17 
Thomas Sekkingstad5
757
Sotra -07  -16  +14  -09
1,0
5,0
6,0
1,00
 0749 ( +0)

Onsdagshurtigsjakk (30/3 2016)

Se ogs resultater hos Turneringsservice.

Gruppe A
PlNavnKln-Eloi-EloKlubb1234PoengMonrad-1MonradBergern-Prestasjon
FM Benjamin HaldorsenM
2218
2249
Bergens +15  +03  =02  +06
3.5
9.0
10.0
8.25
 2275 ( +0)
IM Kjetil StokkeM
2365
2356
Bergens +07  +14  =01  +04
3.5
8.5
9.5
7.75
 2226 ( +0)
WFM Anita Grønnestad1
1915
1957
Bergens +12  -01  +07  +08
3.0
7.5
9.0
5.50
 1989 ( +0)
Tobias BigalkeM
2174
 +09  +08  +10  -02
3.0
7.5
9.0
5.50
 2015 (+2015)
Javier Garcia PerezM
2060
Bergens -06  +09  +13  +10
3.0
6.0
7.5
5.00
 1755 (+1755)
Kenneth Brattetveit2
1739
1786
Sotra +05  =10  +11  -01
2.5
8.0
9.5
5.25
 1878 ( +0)
Lars Bjarne Maroy2
1682
1680
Sotra -02  +15  -03  +11
2.0
8.0
9.0
2.50
 1953 ( +0)
Vebjørn Selbekk1
1875
2001
Moss +16  -04  +14  -03
2.0
7.0
7.0
1.00
 1750 ( +0)
Afras Mansoor2
1653
1706
Søråshøgda -04  -05  +16  +14
2.0
7.0
7.0
1.00
 1710 ( +0)
10 
Jostein Sorhus3
1398
1627
Bergens +WO  =06  -04  -05
1.5
8.5
8.5
1.25
 1563 ( +0)
11 
Roger Sætre1
1794
1862
Bergens =WO  +12  -06  -07
1.5
6.0
6.0
1.50
 1486 ( +0)
12 
Imad Ali Khan3
1412
1508
Sotra -03  -11  =15  +16
1.5
5.5
5.5
0.50
 1631 ( +0)
13 
Geir Ole Aagedal3
1459
1706
Bergens -14  +16  -05  =15
1.5
5.0
5.0
0.50
 1554 ( +0)
14 
Michael KalnitskyyM
2000
 +13  -02  -08  -09
1.0
7.5
9.0
1.50
 1645 (+1645)
15 
Stig B. Larsen2
1738
1852
Bergens -01  -07  =12  =13
1.0
7.0
8.5
1.50
 1499 ( +0)
16 
Lisbeth Haugsvar3
1427
1620
Masfjorden -08  -13  -09  -12
0.0
5.5
7.0
0.00
 1199 ( +0)


Gruppe B
PlNavnKln-Eloi-EloKlubb1234PoengMonrad-1MonradBergern-Prestasjon
Jørgen Aarstad5
Sotra +06  +02  +05  +03
4,0
9,0
11,0
11,00
 1539 (+1539)
Kjetil Aasen5
 +09  -01  +11  +07
3,0
8,0
9,0
5,00
 1247 (+1247)
Paul Sigve Amundsen4
1102
1385
Bergens +12  +10  +04  -01
3,0
8,0
9,0
5,00
 1209 (+20)
Benjamin Puzic4
 +07  +08  -03  +06
3,0
7,0
9,0
6,00
 1273 (+1273)
Anders Madsen5
 +WO  +12  -01  +10
3,0
6,0
6,0
2,00
 1056 (+1056)
Øivind Svae5
Bergens -01  +WO  +08  -04
2,0
9,0
9,0
2,00
 1154 (+1154)
Jonas Inderhaug5
 -04  +09  +10  -02
2,0
8,0
9,0
3,00
 1041 (+1041)
Ariza Hina4
1024
1364
Søråshøgda +11  -04  -06  +13
2,0
6,0
7,0
2,00
 0931 ( +0)
Olav Brattetveit5
898
1165
Bergens -02  -07  +WO  +11
2,0
6,0
6,0
1,00
 0884 ( +0)
10 
Ole Rasmussen5
Bergens +13  -03  -07  -05
1,0
8,0
9,0
1,00
 0747 (+747)
11 
Werner Pedersen5
Bergens -08  +13  -02  -09
1,0
7,0
8,0
1,00
 0739 (+739)
12 
Magnus Myhre4
 -03  -05  -13  +WO
1,0
7,0
7,0
0,00
 0506 (+506)
13 
Arve Nils Hansen5
Bergens -10  -11  +12  -08
1,0
4,0
5,0
1,00
 0561 (+561)

Onsdagshurtigsjakk (24/2 2016)

Se ogs resultater hos Turneringsservice.

Gruppe A
PlNavnKln-Eloi-EloKlubb1234PoengMonrad-1MonradBergern-Prestasjon
Tobias BigalkeM
2174
 +06  +09  +03  =02
3.5
8.5
10.5
8.75
 2315 (+2315)
FM Benjamin HaldorsenM
2218
2249
Bergens +07  +12  +05  =01
3.5
8.0
9.5
7.75
 2271 ( +0)
IM Kjetil StokkeM
2365
2354
Bergens +14  +04  -01  +08
3.0
8.0
9.0
5.50
 1998 ( +0)
Stig Børje Larsen2
1738
1852
Bergens +10  -03  =06  +07
2.5
7.0
9.0
5.00
 1866 ( +0)
Ole WoldsethM
2071
2082
Sotra +WO  =08  -02  +12
2.5
7.0
7.0
2.50
 1930 ( +0)
Morten L Madsen2
1725
1832
Sotra -01  +14  =04  =10
2.0
8.0
9.0
3.25
 1786 ( +0)
Jarle Solli3
1444
1734
Bergens -02  +WO  +09  -04
2.0
8.0
8.0
2.00
 1730 ( +0)
Afras Mansoor2
1662
1795
Søråshøgda +15  =05  =10  -03
2.0
7.5
8.5
3.25
 1815 ( +0)
Sigve Dyrhovden2
1609
1850
Bergens +11  -01  -07  +15
2.0
7.5
8.5
3.00
 1642 ( +0)
10 
Tom Eriksen2
1583
1872
Sotra -04  +13  =08  =06
2.0
6.5
8.0
3.50
 1663 ( +0)
11 
Lulseged Beyene Kassa4
 -09  +15  -12  +14
2.0
4.5
5.5
2.00
 1568 (+1568)
12 
Øyvin Strand1
1912
1897
Bergens =13  -02  +11  -05
1.5
8.0
9.5
2.75
 1759 ( +0)
13 
Kay-Ove Fjeldstad2
1530
1714
Sotra =12  -10  -15  +WO
1.5
4.5
4.5
0.75
 1306 ( +0)
14 
Eirik Aarnes2
1508
1594
Stjernen -03  -06  +WO  -11
1.0
7.0
7.0
0.00
 1486 ( -3)
15 
Liam Jansson Rønnestad4
1244
1431
Søråshøgda -08  -11  +13  -09
1.0
6.0
7.5
1.50
 1399 ( +0)


Gruppe B
PlNavnKln-Eloi-EloKlubb1234PoengMonrad-1MonradBergern-Prestasjon
Ariza Hina5
989
Søråshøgda +10  +08  +06  +03
4.0
7.0
9.0
9.00
 1327 ( +0)
Paal Kvarberg5
 +13  +15  +04  +06
4.0
6.0
7.0
7.00
 1259 (+1259)
Paul Sigve Amundsen4
1102
Bergens +12  +07  +14  -01
3.0
8.0
9.0
5.00
 1082 ( -3)
Harald Pou5
 +17  +16  -02  +08
3.0
7.0
7.0
3.00
 0985 (+985)
Øivind Svae5
Bergens -07  +18  +17  +09
3.0
4.0
4.0
2.00
 0823 (+823)
Aksel Hovland5
Fana +09  +14  -01  -02
2.0
10.0
11.0
3.00
 1021 (+1021)
Daniel Straume Beadle5
Fana +05  -03  +13  -11
2.0
8.0
9.0
4.00
 0837 (+837)
Hussein Alhosein5
 +18  -01  +16  -04
2.0
8.0
8.0
1.00
 0768 (+768)
Joachim Kvamme5
 -06  +11  +10  -05
2.0
7.0
9.0
4.00
 0846 (+846)
10 
Roar Fløtre5
Bergens -01  +17  -09  +14
2.0
7.0
7.0
1.00
 0817 (+817)
11 
Ivar Havnerås5
726
Søråshøgda -16  -09  +WO  +07
2.0
5.0
5.0
2.00
 0670 ( +0)
12 
Ole Kristian Nordsveen5
Kampen -03  -13  +15  +17
2.0
5.0
5.0
1.00
 0743 (+743)
13 
John Paul Øksvang5
 -02  +12  -07  -15
1.0
8.0
9.0
2.00
 0699 (+699)
14 
Arve Nils Hansen5
990
Bergens +15  -06  -03  -10
1.0
7.0
8.0
1.00
 0724 (-71)
14 
Werner Pedersen5
Bergens -14  -02  -12  +13
1.0
7.0
8.0
1.00
 0729 (+729)
16 
Jonas Inderhaug5
 +11  -04  -08  
1.0
7.0
7.0
2.00
 0701 (+701)
17 
Ivo S. Bjørkun5
Fana Sku -04  -10  -05  -12
0.0
8.0
10.0
0.00
 0442 (+442)
18 
Kristoffer Aschjem5
Fana Sku -08  -05    
0.0
5.0
5.0
0.00
 0395 (+395)

pent klubbmesterskap i lynsjakk (27/1 2016)

Se ogs resultater hos Turneringsservice.

Klasse Mester + 1
PlNavnKln-Eloi-EloKlubb12345678910PoengBergern-Prestasjon
IM Kjetil StokkeM
2365
2356
Bergens +5  +6  +3  +2  +4  +5  +6  +3  =2  +4
9.5
37.50
 2481 ( +0)
FM Benjamin HaldorsenM
2218
2264
Bergens -4  +3  +5  -1  +6  +4  =3  +5  =1  +6
7.0
25.50
 2259 ( +0)
Sondre MerkesvikM
2188
2178
Bergens +6  -2  -1  +4  +5  +6  =2  -1  +4  +5
6.5
17.50
 2226 ( +0)
Øyvin Strand1
1912
1931
Bergens +2  -5  +6  -3  -1  -2  -5  +6  -3  -1
3.0
10.00
 2023 ( +0)
Stig K. MartinsenM
2167
2162
Bergens -1  +4  -2  =6  -3  -1  +4  -2  -6  -3
2.5
6.75
 1928 ( +0)
Anita Grønnestad1
1922
1964
Bergens -3  -1  -4  =5  -2  -3  -1  -4  +5  -2
1.5
3.75
 1874 ( +0)


Klasse 2 + 3
PlNavnKln-Eloi-EloKlubb12345678910PoengBergern-Prestasjon
Sigve Dyrhovden2
1609
1850
Bergens +6  +3  -4  +5  -2  +6  -3  +4  +5  =2
6.5
26.50
 1592 ( +0)
Tom Eriksen2
1583
1731
Sotra +5  =4  -6  +3  +1  -5  +4  =6  =3  =1
6.0
32.00
 1559 ( +0)
Lasse Lie2
1549
1766
Caissa =4  -1  +5  -2  +6  +4  +1  -5  =2  +6
6.0
25.75
 1566 ( +0)
Halvor Losnedahl3
 =3  =2  +1  +6  =5  -3  -2  -1  +6  +5
5.5
22.50
 1533 (+1533)
Jarle Solli3
1444
1734
Bergens -2  =6  -3  -1  =4  +2  +6  +3  -1  -4
4.0
17.75
 1443 ( +0)
Lulseged Beyene Kassa3
 -1  =5  +2  -4  -3  -1  -5  =2  -4  -3
2.0
11.00
 1303 (+1303)


Klasse 4
Ingen deltakere.

Klasse 5
PlNavnn-Eloi-EloKlubb1234567891011PoengBergern-Prestasjon
Benjamin Pusic
 +10  -02  +06  +07  +08  =05  +11  +09  +03  +04  +12
9.5
44.25
 1416 (+1416)
Jørgen Aarstad
Sotra +04  +01  +10  +12  =06  +07  +08  +05  +11  -09  -03
8.5
43.75
 1326 (+1326)
Magnus Myhre
 +06  +07  +08  -05  +11  +09  +12  -04  -01  +10  +02
8.0
33.50
 1293 (+1293)
Shreeram Akerkar
 -02  +06  -07  +08  +05  +11  =09  +03  +12  -01  +10
7.5
33.25
 1255 (+1255)
Anders Madsen
 +12  +11  +09  +03  -04  =01  +10  -02  -06  +07  +08
7.5
31.25
 1255 (+1255)
Øivind Svae
Bergens -03  -04  -01  +10  =02  +12  -07  +08  +05  +11  +09
6.5
24.25
 1192 (+1192)
Daniel Steen Losvik
Bergens +09  -03  +04  -01  -10  -02  +06  +12  +08  -05  +11
6.0
24.00
 1166 (+1166)
Amir-Hossein Hassas
 +11  +09  -03  -04  -01  +10  -02  -06  -07  +12  -05
4.0
8.50
 1039 (+1039)
Arve Nils Hansen
990
Bergens -07  -08  -05  -11  -12  -03  =04  -01  +10  +02  -06
2.5
14.75
 0935 (-28)
10 
Ole Rasmussen
Bergens -01  +12  -02  -06  +07  -08  -05  =11  -09  -03  -04
2.5
8.25
 0939 (+939)
11 
Roar Fløtre
Bergens -08  -05  +12  +09  -03  -04  -01  =10  -02  -06  -07
2.5
4.75
 0939 (+939)
12 
Werner Pedersen
Bergens -05  -10  -11  -02  +09  -06  -03  -07  -04  -08  -01
1.0
2.50
 0782 (+782)

Vrturneringen (fra 19/1 2016)

Se ogs resultater hos Turneringsservice.

Klasse Mester
Dato:19/12/2 16/21/315/35/4 19/4
Nr. Navn E-post Telefon Rating 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Sum  Kval  Plass
  1  FM Kjell Arne Mork E-post - 2263 1  8 1  2 3  X 1  4 wo 1 0  6 7  0 4   2
  2  FM Per Manne E-post Telefon 2084 ½  7 1  0 0  8 X  3 4  1 wo 6  0 7.75 6
  3  Vebjrn Selbekk E-post Telefon 1875 X  6 7  X X  1 2  X X  8 X  4 5  X X X X
  4  Jonas H. Rasmussen E-post Telefon 1722 0  5 6  ½ 0  7 1  0 0  2 3  X ½  8 1   7
  5  Petter G. Stokstad E-post - 2179 4  1 8  ½ 1  6 7  0 wo wo 0 X  3 9.50 5
  6  Stig K. Martinsen E-post Telefon 2167 3  X ½  4 5  0 8  1 1  7 1  1 1  2   1
  7  FM Benjamin Haldorsen E-post Telefon 2218 2  ½ X  3 4  1 1  5 6  0 8  0 1  1   3
  8  Ove Svareid E-post - 2124 1  0 ½  5 2  1 0  6 3  X 1  7 4  ½ 3   4
Partier: X X X X X X X

Klasse I + II + III
Dato:19/12/2 16/21/315/35/4 19/4
Nr. Navn Klasse E-post Telefon Rating 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Sum  Kval  Plass
  1  Stian Instefjord I E-post Telefon 1779 0  8 0  2 3  0 ½  4 5  0 0  6 7  1   7
  2  Jarle Solli III E-post Telefon 1444 1  7 1  1 0  8 ½  3 4  0 ½  5 6  0 3   5
  3  Atle Sviland II E-post Telefon 1568 0  6 7  1 1  1 2  ½ 1  8 1  4 5  0   3
  4  Stig B. Larsen I - Telefon 1738 ½  5 6  0 ½  7 1  ½ 1  2 3  0 0  8   6
  5  Stig Hjertnes II - Telefon   4  ½ 8  1 ½  6 7  1 1  1 2  ½ 1  3   2
  6  Tor Kristian Larsen I E-post Telefon 1906 3  1 1  4 5  ½ 8  1 1  7 1  1 1  2   1
  7  Roger Stre I E-post Telefon 1794 2  0 0  3 4  ½ 0  5 6  0 8  0 0  1 ½   8
  8  Geir Ole Aagedal II E-post Telefon 1459 1  1 0  5 2  1 0  6 3  0 1  7 4  1 4   4

Klasse V
Dato:19/12/2 16/21/315/35/4 19/4
Nr. Navn E-post Telefon Rating 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Sum  Kval  Plass
  1  yvind Andreas Sand E-post -   0  8 1  2 3  1 1  4 5  ½ 0  6 7  1 14.00 3
  2  ivind A. Svae E-post -   1  7 1  0 1  8 1  3 4  1 ½  5 6  ½ 5   1
  3  Arve Nils Hansen E-post - 990 0  6 7  1 0  1 2  0 0  8 1  4 5  0 2   8
  4  Jan Helge Halleraker E-post - 900 1  5 6  1 ½  7 1  0 0  2 3  0 ½  8 3 10.00 6
  5  yvind Grneng E-post -   4  0 8  0 1  6 7  0 ½  1 2  ½ 1  3 3 10.25 5
  6  Trond-Andr Otty Salte E-post -   3  1 0  4 5  0 8  0 1  7 1  1 ½  2   4
  7  Kristian Olsen E-post Telefon 941 2  0 0  3 4  ½ 1  5 6  0 8  1 1  1   7
  8  Sondre Vatnedalen E-post Telefon   1  1 1  5 2  0 1  6 3  1 0  7 4  ½ 14.50 2

Til Bergens Schakklubs hjemmeside

Laget av Eirik T. Gullaksen